Saziņas līdzekļi, informācijas nesēji – avīzes, grāmatas, žurnāli,kino, radio, tv – visi savu formu un saturu ir mainījuši laika gaitā kļūstot par interneta medijiem pilnībā, vai to daļām, saglabājot oriģinālās mērķauditorijas segmentu tikai nelielā procentā auditorijas daļai, kas nespēj vai negrib mainīties līdzi informācijas plūsmas izmaiņām.
Līdz ar šīm pārmaiņām, ir mainījušas reklamēšanas un PR kampaņu stratēģijas, to plānošana, izveide, izvietošana, pozicionēšana, mediju kanālu izvēle.
Līdz ar mediju konverģenci un pāreju digitaizācijas virzienā, ir mainījies arī informācijas saņēmēju – patērētāju tradīcijas, informācijas “uzņemšanas “ veidi, kura, kāda reklāmas forma ir iedarbīgākā, kā citas.
Reklāmu formas, kas salīdzinoši nesen tika uztvertas, kā iedarbīgas ( Radio, TV 15 – 30 sek reklāmas, TV televeikalu skatlogi), mūsdienās zaudē savu ietekmi, gan tehnoloģiju attīstības, gan satura dēļ.
Patērētājs mūsdienās pats izvēlas, kuras pārraides, filmas, podkāstus, instrukcijas un reklāmas vēlas redzēt, līdz ar to reklāmas pasaulē ienāk ne tikai cīņa par uzmanību, bet cīņa par ieinteresētību, potenciālu produkta īpašību atklāšanu, to saderību ar patērētāja interesēm.
Satura raksturs, kuru informācijas plūsmas saņēmējs pats var rediģēt – izvēlēties izslēgt, iedziļināties pauzēt vai pilnīgā klausīties, skatīties visā garumā ir noteicosais informācijas nodošanas instruments.
ir formāts, kas sevī ievieto senāko saziņas formu, kā cilvēce ir apmainījusies ar informāciju – sarunu, kura ir transformējusies no uzziņām par medību laukiem pie ugunskura, līdz padomiem filosofijas skolu vai veselības veicināšanas jomā dažādās digitālās vietnēs.
Podkāsts var būt gan video, gan audio formātos vienlaicīgi sevī iekļaujot, gan Radio, gan TV sarunu raidījumu šarmu, turklāt podkāstu laiks nav ierobežots, jo mūsdienu tehnoloģijām ne saturs, ne forma, ne raidījuma garums nav problemātisks.
Podkāstiem nofilmētais materiāls var tikt montēts, “griezts” sagatavojot to sociālo mediju un citām reklāmu vajadzībām.
Podkāstu saturs ir viegli pieejams vietnēs – Spotify, Youtube, Facebook, i music uc., tā atskaņošanai nav nepieciešamas izmaksas, vai obligāta reklāmas satura atskaņošana.
Vienreiz fiksēts, tas ir pieejams( arī izmantojams sociālo tīklu reklāmās) neierobežotu laiku, tā ekspozīcija ir iespējama vienmēr un visur, tiklīdz tā tēma un saturs ir interesants patērētājam.
Podkāsta forma atļauj detalizēti un iedziļinoties stāstīt par dažādām tēmām, samērā dziļi tās apskatot – līdz šim līdzīgu tēmu apskates dziļumu piedāvāja tikai speciālizētā nozaru periodika, tematiskas lekcijas, žunālu rakstu tematiskas sērijas vai grāmatas.
Otra sadaļa ir satura optimizešana podkāsta satura aktualizēšanai un trafika virzīšanai uz klienta mājaslapu, tās specifiska satura aopmeklētības veicināšana.
Podkāsts (kura temats/ temati, kas tiek atrunāti pirms ieraksta ) tiek virzīts arī uz mājaslapu www.ansis.info kurā nokļūst visi Anša Klintsona podkāsti, un citu aktuālo darbu ieraksti, vedot informācijas plūsmu gan uz www.ansis.info , gan, atgriezeniski, – uz klienta mājaslapas specifiska pakalpojuma, piedāvājuma adresses
(piemēram podkāsta @spotify ) apmeklējums noved pie abu lapu apmeklētības sniega pikas efekta.
Ansis Klintsons ir ar pieredzi podkāstu un tv raidījumu vadīšanā, pats nodarbojas ar veselības sportu – katru rītu 60 min. tipina ( slow jogging), ir sadarbojies ar veselības veicināšanas platformām un ņēmis dalību fiziskās, kā arī garīgās veselības veicināšanas un atbalsta pasākumos un kampaņās.
Ir sertificēts fitnesa treneris, LU sociālo zinātņu fakultātes 3 kursa students.
Divu meitu tētis.
Dažāda veida risinājumu "pakas", ar kuru palīdzību sasniegt auditoriju ar kvalitatīvu - neuzspiestu saturu
Meklē, ja neatradi: